فست کانکتور Fast Connector SC/UPC

10,500 تومان

فست کانکتور Fast Connector SC/UPC

 

  • نوع کالا : کانکتور فیبر نوری FTTH
  • نوع کانکتور : SC-UPC to SC-UPC
  • ساختار کانکتور : Simplex
  • نوع فیبر : Single Mode
  • دامنه کابل  تجهیزات فیبر نوری اودیکس : 3.0*2.0 میلی متر

4000 در انبار

شناسه محصول: Fast Connector SC/UPC دسته: , برچسب:

توضیحات

فست کانکتور Fast Connector SC/UPC

فست کانکتور (fast connector) نوعی از کانکتور فیبر نوری است که نیازی فیوژن شدن ندارد و به صورت مکانیکال با ابزاری ساده به سر فیبر متصل میشود.

این فست کانکتور (Fast Connector) از مدل SC است و دارای پولیش UPC میباشد.

به عبارتی بر خلاف پیگتیلها که کانکتور در آن حین زمان ساخت در کارخانه به فیبر نوری متصل میشود، فست کانکتور مستقیما در زمان اجرا عملیات کابل کشی مخصوصا برای سیستمهای FTTH به کابل به صورت مکانیکال وصل شده و نیازی به فیوژن نیست.

Fast Connector SC UPC 1 300x300 فست کانکتور Fast Connector SC/UPC

Fast-Connector-SC-UPC

با توسعه سریع ‏FTTH، استفاده از فست کانکتور (fast connector) رایج تر شده است.

Fast Connector ها با عملکرد فوق العاده، سرعت ارتباط  فیبر نوری به خانه را بیشتر می‌کنند.

مونتاژ در محل با استفاده از فست کانکتورها، ممکن است به بهبود طراحی منعطف سیم‌ کشی نوری و همچنین کاهش زمان مورد نیاز برای کانکتورایز کردن فیبر منجر گردد.

 

چرا باید از فست کانکتور استفاده کرد؟

به عنوان یک اِلمان اتصال فیبرنوری، فست کانکتورها نقش بسزایی را در راستای بهبود عملکرد مؤثر در تکنولوژی FTTH بازی میکنند.

برای آماده سازی آن‌ها، مدت زمان کوتاهی برای اتصال فیبر در حدود کمتر از ۳۰ ثانیه نیاز است.

به غیر از ابزارهای استاندارد آماده سازی فیبر ، به هیچ ابزار تخصصی دیگر برای اتصال فست کانکتورها نیازی نیست،

 

 

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “فست کانکتور Fast Connector SC/UPC”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *