هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

خدمات-امنیت-شبکه

فایروال میکروتیک

استفاده از فایروال میکروتیک برای مدیریت امنیت شبکه یک گام هوشمندانه و تحلیلی است. این تجهیزات با قابلیت‌های متنوعی مانند فیلترینگ پکت، NAT، و VPN، به شما این امکان را می‌دهند که بهبود امنیت، کنترل ترافیک، و مدیریت شبکه را از طریق یک راهکار یکپارچه انجام دهید.

از جمله قابلیت‌های برجسته این فایروال، می‌توان به فیلترینگ دقیق ترافیک با در نظر گرفتن آدرس IP، پورت، و پروتکل اشاره کرد. این امکان به مدیران شبکه این اجازه را می‌دهد تا کنترل کاملی بر روی جریان داده‌ها داشته باشند و حفاظت امنیتی را به بهترین شکل اجرا کنند.

همچنین، با استفاده از ویژگی NAT، میکروتیک به ارائه راهکارهایی برای مدیریت آدرس‌دهی IP و اتصال به اینترنت مطمئن و کارآمد می‌پردازد. این قابلیت از داخلی به خارجی و بالعکس امکان ارتباط را تسهیل می‌کند.

با وجود امکانات VPN، این فایروال به ایجاد ارتباطات امن و ایمن به شبکه از راه دور کمک می‌کند. همچنین، توانایی اولویت‌بندی ترافیک با استفاده از QoS، برای بهبود کارایی شبکه و ارائه سرویس‌های حساس به تاخیر امکان فراهم می‌کند.

با این تجهیزات تحلیلی، میکروتیک به شما این امکان را می‌دهد که با بهره‌گیری از فناوری‌های پیشرفته، شبکه خود را به بهترین شکل ممکن مدیریت و ایمن کنید.

فایروال MikroTik دارای امکانات متنوعی است که امکان کنترل دقیق ترافیک و مدیریت امنیت را فراهم می‌کند.

برخی از ویژگی‌های فایروال MikroTik عبارتند از:

  1. فیلترینگ پکت (Packet Filtering): این قابلیت به شما امکان می‌دهد تا بر اساس آدرس IP، پورت، پروتکل، ویروس‌ها و بسیاری از ویژگی‌های دیگر، ترافیک را فیلتر کرده و کنترل کنید.
  2. (NAT): این ویژگی به شما اجازه می‌دهد تا آدرس‌های IP داخلی را به آدرس‌های IP خارجی تبدیل کنید، که برای ارتباط داخلی به اینترنت و برعکس استفاده می‌شود.
  3. ویروس‌ها و مهاجمان: MikroTik دارای ویژگی‌های امنیتی برای حفاظت در برابر ویروس‌ها، حملات DOS (Denial of Service) و مهاجمان مخرب است.
  4. VPN (Virtual Private Network): MikroTik امکانات VPN را ارائه می‌دهد که به شما اجازه اتصال ایمن به شبکه از راه دور یا ایجاد شبکه‌های خصوصی مجازی را ممکن می‌سازد.
  5. کیفیت خدمات (QoS): این ویژگی به شما این امکان را می‌دهد تا ترافیک شبکه را اولویت‌بندی کنید و بهبود کارایی شبکه را برای سرویس‌های حساس به تاخیر (مانند تماس ویدئویی) فراهم کنید.

برای پیکربندی و استفاده از فایروال MikroTik، باید به واسطه کاربری مدیریتی مرورگر و یا از طریق CLI (Command Line Interface) به RouterOS دسترسی پیدا کنید و تنظیمات مورد نظر خود را اعمال کنید.

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی امداد شبکه
لوگو png امداد شبکه