شرکت Pax Technology ltd پیشرو در تولید سخت افزار های امن پرداخت الکترونیکی و پوز ها

در این قسمت می خواهیم به #معرفی_شرکت_PAX یا به طور کامل Pax Technology ltd که یکی از شرکت های پیشرو و از تامین کننده های بین المللی و اصلی حوزه سخت افزار های امن پرداخت الکترونیکی و سرویس های نرم افزاری تراکنش های مالی می باشد، بپردازیم.

معرفی شرکت PAX

Brands PAX 1170x610 1 1024x534 معرفی دستگاهای شرکت PAX (پکس)
معرفی کارتخوانهای شرکت پکس

شرکت #PAX در سال ۲۰۰۰ تاسیس شده است. دفتر اصلی این شرکت در شهر شنژن Shenzhen چین واقع است. این شرکت در سال ۲۰۱۰ بخشی از سهام خود را در قالب اوراق بهادار در بازار بورس هنگ کنگ به فروش رساند. این شرکت در حال حاضر بیش از ۱۰۰۰ کارمند دارد و در حدود ۵۲ درصد از کارکنان آن در بخش تحقیق و توسعه شرکت مشغول به کار هستند.

شرکت PAX سالیانه ۵ درصد از درآمد خود را صرف واحد R&D خود می کند. این مسئله نشان از اهمیت این شرکت نسبت به توسعه تولیدات خود دارد. پکس به طور متوسط به ترتیت ۱۵، ۲۰ و ۲۴ میلیون دلار را در سال های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ برای تحقیق و توسعه هزینه کرده است. امروزه شرکت PAX یکی از ۳ شرکت برتر تامین کننده #ترمینال های #پرداخت جهانی می باشد.

هدف شرکت PAX

نقطه تمرکز این شرکت به طور انحصاری، بهبود و توسعه و ایمن سازی هر چه بیشتر ترمینال های پرداختی و #تراکنش های مالی می باشد. از طرفی، کیفیت اصلی ترین اولویت این شرکت می باشد. این شرکت معتقد است که مراحل تست و بررسی فنی و کیفی محصولاتش از هر شرکت دیگه ای کامل تر و دقیق تر است. کارخانه های این شرکت توسط شرکت های تولید قطعات الکترونیکی ژاپنی اداره می شوند.

دستگاه کارتخوان سیار Pax s80

این #POS از مدل‌های کلاسیک دستگاه‌های #پایانه #دستگاه_پوز

-فروش است که هم مبتنی بر Dial (خط تلفن) و هم با ابزار شبکه محلی با سیم (LAN) به شبکه بانکی متصل می شود و با موفقیت #تراکنش را ثبت می کند. اگر فروشگاه تان پر مشتری است و بیش از ظاهر دستگاه، بدنیال کارایی #دستگاه_کارت_خوان هستید دستگاه پکس اس ۸۰ پیشنهاد بسیار خوبی است. این دستگاه با سرعت عملی که دارد و با جانمایی خوب کلید ها پاسخ خوبی به صف طولانی مشتریان شما می دهد. همچنین ما فکر نمی کنیم هیچ دستگاه کارتخوانی قدرت پرینتر اس ۸۰ را داشته باشد، پس از وضوح پرینت رسیدهای این دستگاه لذت ببرید.

برای خرید و مشاهره قیمت #pax_S80 کلیک کنید

این POS از مدل‌های کلاسیک دستگاه‌های پایانه فروش است که هم مبتنی بر Dial (خط تلفن) و هم با ابزار شبکه محلی با سیم (LAN) به شبکه بانکی متصل می شود و با موفقیت تراکنش را ثبت می کند. اگر فروشگاه تان پر مشتری است و بیش از ظاهر دستگاه، بدنیال کارایی دستگاه کارت خوان هستید دستگاه پکس اس ۸۰ پیشنهاد بسیار خوبی است. این دستگاه با سرعت عملی که دارد و با جانمایی خوب کلید ها پاسخ خوبی به صف طولانی مشتریان شما می دهد. همچنین ما فکر نمی کنیم هیچ دستگاه کارتخوانی قدرت پرینتر اس ۸۰ را داشته باشد، پس از وضوح پرینت رسیدهای این دستگاه لذت ببرید.

اولین دستگاه معرفی شده شرکت پکس #دستگاه_S90 میباشد .

اولین دستگاه معرفی شده شرکت پکس دستگاه S90 میباشد .

یکی دیگر از دستگاههای باکیفیت و خوب شرکت پکس #دستگاه_s910 میباشد .

1 پاسخ به معرفی دستگاهای شرکت PAX (پکس)
  1. سلام خسته نباشید، نقشه مدار دستگاهای پکس رو هم دارید؟ اگر دارید لطفا با من در ارتلاط باشید


[بالا]

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید