• تمپر شدن به علت شکستگی مانیتور دستگاه
  تمپر شدن به علت شکستگی مانیتور دستگاه
 • رفع تمپری دستگاه کارتخوان پکس
  رفع تمپری دستگاه کارتخوان پکس

علت تمپرشدن پوزبانکی چیست؟

تمپر شدن راهی است برای محافطت از دستگاه کارتخوان و حمایت از مشتریان بانک در مقابل نفوذ و دستکاری دستگاه کارتخوان که از طرف سازنده دستگاه کارتخوان به عنوان سیستم امنیتی تعبیه شده است .

مهمترین دلیل تمپر شدن پوز بانکی دستکاری و یا ضربه میباشد
فعال شدن قفلهای امنیتی Security lock برای جلوگیری از دستکاری سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه کارتخوان را تمپر Tamper شدن گویند .

. کلمه تمپر به معنی دستکاری میباشد . و رفع تمپری به معنی برطرف کردن عامل دستکاری و جلوگیری از هک شدن و سرقت اطلاعات دستگاه کارتخوان میباشد.

رفع خطای تمپر ، تمپر شدن دستگاه های کارتخوان سیار جزو ارور ها و خطاهای رایج کارتخوان های سیار می باشد که هر پذیرنده ای برای یک بار هم که شده با این خطا و ارور و خطا مواجه می شود.

در کارتخوان های سیار خطای تمپر می تواند دلایل متفاوتی داشته باشد اما عمده ترین دلیل به وجود آمدن این خطا همانگونه که از معنای این کلمه مشخص است یعنی دستکاری شدن این دستگاه باشد . حال این دستکاری شدن می‌تواند جابجا شدن برد ها در درون دستگاه باشد یا باز شدن و یا ضربه و احتمالاتی شبیه به آن. در این صورت سیستم امنیتی کارتخوان وارد عمل شده و دستگاه قفل میشود .

اصلی ترین دلیل تمپر شدن دستگاه کارتخوان چیست ؟

 • ضربه , حرارت , رطوبت , باز کردن درب دستگاه از دلایل اصلی تمپر شدن میباشد .
 • یکی دیگر از مهمترین دلایل تمپر شدن پوزهای بانکی نیاز به تعویض باطری بکاپ برای دوزه های زمانی ۱ ساله است

تعویض باطری داخلی به علت نیاز به باز شدن دستگاه علاوه بر هزینه باطری هزینه رفع تمپری هم به آن افزوده میگیردد.


 رفع تمپری و تعمیر پوزهای بانکی سیارو ثابت |تعمیر سریع|گارانتی معتبر
تمپر شدن به علت شکستگی مانیتور دستگاه کارتخوان سیار

باطری مادر برد در دستگاههای کارتحوان

CR2450 battery for Pax B90 S90 S58 P58 NEW POS NEW8110 S58 E550 E330 POS backup replacement battery 3V lithium Pax POS battery

batterys90 رفع تمپری و تعمیر پوزهای بانکی سیارو ثابت |تعمیر سریع|گارانتی معتبر
باطری بکاپ اس ۹۰

(تعمیر پوز بانکی)

رفع خطای تمپر

به دو صورت انجام می شود صورت اول که زیاد پیچیده نیست و به صورت نرم‌افزاری انجام شده و می توان این خطا را برطرف کرد.
اما در صورتی که ضربه و یا رطوبت بیشتر از حد معمول باشد نیاز به تغییرات سخت افزاری در دستگاه می باشد که ما انجام این عمل را به دوستانی که تخصص کافی ندارند توصیه نمی کنیم و پیشنهاد میدهیم دستگاه را به یکی از تعمیرکاران مجاز این دستگاه های کارتخوان سیار ارائه دهند.

کارتخوان های سیار پکس

برای رفع خطای تمپر کارتخوان های برند پکس در صورتیکه تمپر به صورت جزئی به وجود آمده باشد یک رمز از شما می خواهد که این رمز شامل ۹۸۷۶ است.

با وارد کردن این رمز دستگاه به صورت سخت افزاری ریست شده و نیازمند ریختن مجدد اپلیکیشن مربوطه میباشد جهت تغییر اپلیکیشن مربوطه به قسمت آموزش های ویژه دستگاه های کارتخوان مراجعه کنید.

چرا باز شدن درب کارتخوان موجب تمپر شدن میگردد ؟

در صوت بازکردن درب دستگاه کلید امنیتی درب به نام Chip & Pin Key Pad Tamper Detection Systems عمل میکند . و دستگاه آنرا دستکاری تشخیص داده و به حالت امنیتی در میآید یا اصطلاحا تمپر Tamper میگردد.

تعمیر پوزهای بانکی پکس توسط امداد شبکه

خرابی کارت خوان می تواند یکی از اتفاق های ناخوشایند در هر کسب وکار باشد. این روزها دستگاه های کارتخوان یا همان پوز pos مهم ترین ابزار دریافت پول از مشتریان هستند و هرگونه اشکال در این دستگاه ها می تواند ضمن ایجاد وقفه در دادوستد هم فروشنده و هم خریدار را با مشکلات بسیار مواجه کند. از همین رو پشتیبانی پوزهای بانکی ، تعمیر و رفع عیب پوزهای ثابت و سیار از مهم ترین دغدغه های امداد شبکه میباشد.

نمونه ای از تعویض باطری بکاپ توسط امداد شبکه 

 رفع تمپری و تعمیر پوزهای بانکی سیارو ثابت |تعمیر سریع|گارانتی معتبر
تعمیر پوزهای بانکی پکس توسط امداد شبکه

امداد شبکه برقراری ارتباطی منظم و مستمر با پذیرندگان و ارائه پشتیبانی تخصصی به آنان را وظیفه خود می داند و به همین منظور خدمات مختلفی مثل تأمین اقلام مصرفی، تعمیر و تعویض قطعات سخت افزاری و نیز به روزرسانی نرم افزارها را در سراسر ایران عرضه می کند.

امداد شبکه همچنین به بازدید فنی ادواری از ابزارهای پرداخت و پاسخگویی شبانه روزی به نیازهای پذیرندگان برای رفع اشکالات متعهد است.

معنی هر پیام خطا رو دستگاه کارت خوان چیست؟

عدم بوق شماره گیری :

خط تلفـن متصل به کارتخوان را به گوشی تلفن بزنید و از یک طرفه نبودن خط اطمینـان حاصل کنید، اگر خط تلفن وصل بود سایر سوکتهـای ورودی تلفن در پشت دستگاه را امتحان کنید. در صورتی که مشکل رفع نشـد موضوع را همراه با این اطلاعـات به پشتیبانی گـزارش دهید: شمـاره پایانه، آدرس، شماره تلفن ثابت، شماره همراه و سـاعت کاری فروشگـاه.

pos sim رفع تمپری و تعمیر پوزهای بانکی سیارو ثابت |تعمیر سریع|گارانتی معتبر

تعویض باطری پشتیبان یا باطری ماردربرد:

کلـید ثبـت را انتخاب و تاریـخ روز را وارد کنید. مثلاً، سال/ماه/روز به شمـسی: ۱۹/۰۲/۱۳۹۵. کلید ثبـت را انتخاب و سـاعت را وارد کنید. مثلاً، ساعت/دقیقه/ثانیه: ۰۰:۲۰:۱۲، مجدداً کلید ثبت را بزنید. در صورتی کـه مشکل رفع نشد موضوع را همراه با اطلاعـات ذیل به پشتیبانی گزارش دهید: شماره پایانه، آدرس، شمـاره تلفن ثابت، شماره همراه و ساعت کاری فروشگاه.

batterys90 رفع تمپری و تعمیر پوزهای بانکی سیارو ثابت |تعمیر سریع|گارانتی معتبر

رول پرینتر دستگاه کارتخوان اس ۹۰

کاغذ موجود نیست:

در چـاپگر را باز کنید و مطمئن شوید رول کاغـذ درون دستگـاه وجود دارد. طرز قرارگـیری صحیح رول کـاغذ درون دستگاه را چک کنید. شیوه صحیح جاگذاری رول کاغذ: مقداری از کاغذ را باز کنید (حدود ۱۰ سانتی متر (موقع بستن در نیازی به عـبور دادن کاغذ از قسمت خاصی نیست. مجدداً کارت بکشـید و عملـکرد دستگــاه را بررسی کنید. در صورتی که مشکل رفع نشد موضوع را همراه با این اطلاعـات به پشتیبانی گزارش دهیـد: شماره پایانه، آدرس، شماره تلفـن ثابت، شمـاره همراه و سـاعت کـاری فروشگـاه.

باطری بکاپ اس ۹۰

tamire pos رفع تمپری و تعمیر پوزهای بانکی سیارو ثابت |تعمیر سریع|گارانتی معتبر

GPRS آماده نیست:

سیمکارت موجود در کارتخوان را درون یک تلفن همراه قرار دهید و با خط دیگری تمـاس بگیرید تا از وصل بودن خط و اعتبـار داشتن سیمکارت مطمئن شـوید. درصورتی که تماس برقرار نشد مشکل سیمکارت را رفع کنید. ممکن است مشکل از باطری دستگاه باشد، اگر شارژ آن کمتر از ۱۵% است دستگاه را شارژ کنید. نکته: از قرار دادن سیمکـارت در جایگاه «سیم ۱» و «سیم ۲» خوداری کنید، آن را وارد قسمت فلـزی سمت چـپ کنید. اگر مشکل از سیمکارت و باطری دستگاه نبود، موضوع را همراه با این اطلاعات به پشتیبانی گزارش دهید: شماره پایانه، آدرس، شماره تلفن ثابت، شماره همراه و ساعت کاری فروشگاه.
 

پاسخی دریافت نشد:

در صورتی که دستگاه ثابت باشد موضوع را همراه با این اطلاعات به پشتیبانی گـزارش دهید: شماره پایانه، آدرس، شمـاره تلفن ثابت، شماره هـمراه و ساعت کـاری فروشگـاه.

وقتی کارت خوان خراب شد چه کار کنیم؟

در صورتیکه با روشهای گفته شده مشکل برطرف نشد . با واحد پشتیبانی و تعمیرات امداد شبکه تماس بگیرید . 

کارت خوان روشن نمی شود:

دوشاخه دستگاه را از پریز جدا و مجدد وصل کنید، چک کنید که پریز مورد نظر برق داشـته باشد. جریان برق را از پریز تا دستگاه بررسی کنید تا مطمئن شویـد مشکلی در این زمینه وجود ندارد. موارد ریز را کنترل کنید: دوشاخه به پریز متصل باشد، کابل برق به آداپتور متصل باشد، فیش آداپتور به دستگاه متصل باشد.اگر باز هم دستگـاه روشن نشد مشکل از خود دستگاه یا آداپتور است. موضوع را همراه با اطلاعات ذیل به امداد شبکه هماهنگ کنید.

کاغذ گیر می کند. صدای چاپگر شنیده می شود اما بیرون نمی آید:

رول کـاغذ را درون دستگاه قرار دهید

تعمیر دستگاه کارتخوان در تهران سرویس و
تعمیر پوزهای بانکی در تهران
. سرویس دستگاه کارتخوان در تهران

هزینه خدمات شامل موارد زیر میباشد .
– خدمات دورکاری به ازای هر ساعت کار تخصصی مبلغ ۱۳۰ هزارتومان در نظر گرفته میشود .
– خدمات راه اندازی سروسیها به ازای هرسرویس مطابق سازمان نظام صنفی مبالغی در نظر گرفته میشود .

تعرفه خدمات ارزهای دیجیتال(پشتیبانی ورفع اشکال )

adminارز دیجیتال

سامانه پشتیبانی امدادشبکه

اعلام هزینه خدمات راهنمایی و رفع اشکال و مشاوره ارزهای دیجیتال

۱- افتتاح حساب و کیف دیجیتال ۱،۰۰۰،۰۰۰ ریال
۲- بازیابی رمز،انجام مکاتبات لازم با بخش پشتیبانی انواع صرافی‌ها و کیفهای الکترونیک تا حصول نتیجه ۵،۰۰۰،۰۰۰ ریال
۳- مشاوره تلفنی در خصوص ارزهای دیجیتال هر ۱۵ دقیقه ۵۰۰،۰۰۰ ریال
۴- مشاوره در سرمایه‌گذاری و نحوه کار با انواع صرافی‌ها و راه اندازی سیستم معاملاتی مقدماتی ۵،۰۰۰،۰۰۰ ریال
۵- انجام کلیه خرید و فروش‌ ارزهای دیجیتال با صرافی‌های معتبر و مدیریت حساب‌های شما برای هر تراکنش تا مبلغ ۵۰۰ دلار ۵۰۰،۰۰۰ ریال بالای ۵۰۰ دلار تا سقف ۱۰۰۰ دلار ۱،۰۰۰،۰۰۰ ریال و مبالغ بالاتر به ازای هر ۱۰۰ دلار ۱۰۰،۰۰۰ ریال محاسبه خواهد گردید.

شماره کارت بانک ملت جهت واریز به حساب ۶۱۰۴۳۳۷۶۵۹۱۹۴۳۸۳ بنام علی سلطانی واریز نمایید.
لطفا رسید را پس از واریز به شماره موبایل ,واتساپ ۰۹۲۲۴۰۴۵۱۳۹ ارسال نمایید .

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید