هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

خدمات مشاوره تحول دیجیتال

ما معتقدیم که آینده از امروز آغاز می شود و تلاش می کنیم تا انواع خدمات تحول دیجیتال را به مشتریان خود ارائه دهیم.به عنوان یک شرکت واقعی تحول دیجیتال، امداد شبکه به شما کمک می کند تا یک شروع کنید.

مشاوره کسب و کار دیجیتال

خدمات مشاوره فناوری اطلاعات از توسعه استراتژی نوآوری دیجیتال بلند مدت تا ایجاد تغییرات فوری را شامل می شود.مشاوران IT با تجربه ما یک رویکرد چابک ارائه می دهند و از قابلیت های پیشرفته تبدیل دیجیتال استفاده می کنند.

توسعه استراتژی دیجیتال

امروزه دیجیتالی شدن در دستور کار است، اما یک چالش است زیرا تحول دیجیتال مستلزم برنامه ریزی و توسعه استراتژی گسترده و قوی است.ما به کسب‌وکارها کمک می‌کنیم تا یک استراتژی دیجیتال جامع را برای سرعت بخشیدن به انتقال هموار توسعه دهند.

نوسازی فناوری اطلاعات

ما نرم افزار را به روز می کنیم تا هزینه های غیرضروری و بارهای تعمیر و نگهداری ناشی از فناوری های قدیمی را کاهش دهیم.مدرن کردن سیستم‌های فناوری اطلاعات در صورتی امکان‌پذیر است که شرکت‌ها فرآیندهای تجاری اصلی خود را دیجیتالی کنند، مدل‌های جدیدی ایجاد کنند و از فناوری‌های پیشرفته استفاده کنند.

یکپارچه سازی سیستم های سازمانی

به طور یکپارچه برنامه ها و ارتباطات را در یک هسته مشترک ادغام می کند و امکان انتقال داده ها را بین سیستم ها، ساده سازی فرآیندهای IT و افزایش چابکی کسب و کار فراهم می کند

مهاجرت به ابر

خدمات کل نگر انتقال ابر ما انتقال روان داده ها از سرورهای داخلی به ابر را تضمین می کند.آن‌ها به کسب‌وکارها کمک می‌کنند تا مقیاس‌پذیری بیشتری داشته باشند، هزینه‌های عملیاتی را کاهش دهند، عملکرد را ساده‌تر کنند و تجربه دیجیتالی را ایجاد کنند.

داده های کسب و کار و تجزیه و تحلیل

داده ها و تجزیه و تحلیل ها، از جمله

خدمات توسعه داده های بزرگ، می توانند بهره وری را افزایش دهند، هزینه ها را کاهش دهند، ریسک را کاهش دهند و استفاده از دارایی را بهینه کنند.داده‌های خود را جمع‌آوری، ذخیره و ساختار یافته بگیرید تا تجزیه و تحلیل و گزارش‌دهی پیش‌بینی‌کننده را فعال کنید.

در تماس باشید

برنامه ریزی برای دیجیتالی شدن

راه حل های تحول دیجیتال ما ارائه می دهیم.

دیجیتالی شدن مدل ها و فرآیندهای کسب و کار را تغییر می دهد و آنها را مشتری مدارتر می کند.ما راه حل های سفارشی را توسعه می دهیم که بهترین شیوه های صنعت و تخصص برجسته ما را ترکیب می کند.

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی امداد شبکه
لوگو png امداد شبکه