شرکتها, کارخانجات -هورکا-مراکز پخش و کسب و کارها

تماس با پشتیبانی امداد شبکه

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

terra clasic

Huobi و BTCEX برای پشتیبانی از ترا کلاسیک

Huobi و BTCEX برای پشتیبانی از ۱.۲% Tax Burn برای Terra Classic (LUNC) به Binance می پیوندند.

صرافی‌های کریپتو Huobi Global و BTCEX روز جمعه از پیشنهاد کاهش مالیات ۱.۲ درصدی برای Terra Classic (LUNC) و TerraClassicUSD (USTC) حمایت کردند. به نظر می رسد با حمایت صرافی های ارز دیجیتال مانند Binance از جامعه Terra ، حمایت از این پیشنهاد افزایش می یابد .

Huobi و BTCEX برای حمایت از پیشنهاد ۱.۲٪ مالیات بران

صرافی کریپتو Huobi، در یک اعلامیه رسمی در ۹ سپتامبر، گفت که از پیشنهاد مالیات ۱.۲ درصدی برای Terra Classic (LUNC) و USTC پشتیبانی خواهد کرد. تغییرات برداشت و واریز برای توکن های Terra در اطلاعیه دیگری اعلام خواهد شد.

با این حال، مالیات ۱.۲٪ فقط برای فعالیت های زنجیره ای اعمال می شود. معاملات نقطه ای و معاملات مربوط به LUNC، USTC، ANC، و CTXC2X در شبکه Terra Classic تحت تأثیر مالیات قرار نگرفته است.

در همین حال، صرافی رمزارز BTCEX بایننس را دنبال کرده است تا تغییرات مشابهی را اعلام کند. این صرافی از مالیات ۱.۲ درصدی برای توکن های LUNC و USTC در شبکه Terra Classic پشتیبانی می کند. BTCEX حداقل مبلغ برداشت، حداکثر مبلغ برداشت و هزینه های برداشت برای توکن ها را بررسی و اصلاح می کند.

شبکه Terra Classic مالیات ۱.۲٪ را در هنگام واریز و برداشت توکن های Terra Classic (LUNC) و USTC کسر می کند. علاوه بر این، معاملات نقطه‌ای و دائمی مشمول ۱.۲ درصد مالیات می‌شوند.

terra clasic
lunac

بنابراین، صرافی‌های کریپتو از این پیشنهاد فقط برای فعالیت‌های زنجیره‌ای حمایت می‌کنند. در حالی که، جامعه به دنبال حمایت از پرداخت مالیات برای فروش و خرید LUNC و USTC است. برخی بر این باورند که Binance و سایر صرافی‌ها پس از تصویب این پیشنهاد، از پرداخت مالیات برای فعالیت‌های خارج از زنجیره پشتیبانی می‌کنند.

پیشنهاد ” تغییر پارامتر مالیاتی ۱.۲٪ ” برای رای گیری فعال است. اگر این پیشنهاد تصویب شود، در ۱۳ سپتامبر اجرا خواهد شد. جالب اینجاست که اگر TFL این تغییر را تایید نکند، انجمن تغییرات پیشنهادی را به صورت غیر رسمی در ۲۰ سپتامبر اعمال خواهد کرد.

قیمت Terra Classic (LUNC) 100٪ در یک هفته افزایش می یابد

قیمت Terra Classic (LUNC) در یک هفته بیش از ۱۰۰٪ افزایش یافته است، به دلیل حجم معاملات گسترده. حجم معاملات روزانه بیش از ۳.۵ میلیارد دلار افزایش یافته است و LUNC در رتبه ۲۶ در CoinMarketCap قرار دارد. تا کنون، بیش از ۵۵۰ میلیارد و ۳.۶ میلیارد توکن LUNC در حال حاضر سهام و سوزانده شده است.

در ۲۴ ساعت گذشته، پس از رزرو سود توسط معامله گران، قیمت Terra Classic در نزدیکی سطح ۰.۰۰۰۵ دلار معامله می شود. با این حال، جامعه هدف کوتاه‌مدت ۰.۰۱ دلار را پس از رسیدن موفقیت‌آمیز به هدف ۰.۰۰۰۵ دلاری تنها در یک هفته در نظر گرفته است.

بیشتر از CoinGape بخوانید

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی امداد شبکه
لوگو png امداد شبکه