آداپتور فیبرنوری adapter SC/UPC SM DX

4,500 تومان

آداپتور فیبرنوری adapter SC/UPC SM DX

  • نوع تجهیز فیبر نوری : آداپتور فیبر نوری
  • ساختار آداپتور : دابلکس (Dublex)
  • نوع کانکتور قابل اتصال: LC/LC
  • نوع فیبر قابل اتصال : سینگل مد (Single Mode)
  • رنگ آداپتور : آبی
  • جنس آداپتور : پلاستیک

توضیحات

آداپتور فیبرنوری adapter SC/UPC SM DX

 

آداپتور فیبر نوری اجازه می دهد تا کابل های فیبر نوری بصورت انفرادی یا در یک شبکه بزرگ به یکدیگر متصل شوند.

این امکان را برقرار می کند که بسیاری از دستگاه ها به صورت همزمان ارتباط برقرار کنند.

با توجه به اشکال و ساختارهای مختلف، آداپتو فیبر نوری را می توان در کلاس های مختلفی، مانند آداپتور فیبر نوری FC ، آداپتور فیبر نوری SC ، آداپتور فیبر نوری ST ، آداپتور فیبر نوری LC و غیره دسته بندی نمود.

fiber optic pigtail adapter sc sc apc sm duplex 300x275 آداپتور فیبرنوری adapter SC/UPC SM DX

آداپتور فیبرنوری LC دارای مکانیزم جک و قفل ماژولار  است تا به راحتی قابل استفاده باشد. با وجود پین وغلاف کوچکتر آداپتور فیبر نوری LC تا حد زیادی تراکم وظرفیت کانکتورهای فیبر نوری را افزایش می دهد. آداپتور فیبر نوری LC از سه نوع Simplex,Dublex, Quad تشکیل شده است.

نظرات

هنوز هیچ نقد و بررسی صورت نگفته است.

اولین نفری باشید که “آداپتور فیبرنوری adapter SC/UPC SM DX” نقد و بررسی می‌کند

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید