شرکتها, کارخانجات -هورکا-مراکز پخش و کسب و کارها

تماس با پشتیبانی امداد شبکه

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

آداپتور فیبرنوری adapter SC/UPC SM DX

۴,۵۰۰ تومان

آداپتور فیبرنوری adapter SC/UPC SM DX

  • نوع تجهیز فیبر نوری : آداپتور فیبر نوری
  • ساختار آداپتور : دابلکس (Dublex)
  • نوع کانکتور قابل اتصال: LC/LC
  • نوع فیبر قابل اتصال : سینگل مد (Single Mode)
  • رنگ آداپتور : آبی
  • جنس آداپتور : پلاستیک

ناموجود

توضیحات

آداپتور فیبرنوری adapter SC/UPC SM DX

 

آداپتور فیبر نوری اجازه می دهد تا کابل های فیبر نوری بصورت انفرادی یا در یک شبکه بزرگ به یکدیگر متصل شوند.

این امکان را برقرار می کند که بسیاری از دستگاه ها به صورت همزمان ارتباط برقرار کنند.

با توجه به اشکال و ساختارهای مختلف، آداپتو فیبر نوری را می توان در کلاس های مختلفی، مانند آداپتور فیبر نوری FC ، آداپتور فیبر نوری SC ، آداپتور فیبر نوری ST ، آداپتور فیبر نوری LC و غیره دسته بندی نمود.

fiber-optic-pigtail-adapter-sc-sc-apc-sm-duplex

آداپتور فیبرنوری LC دارای مکانیزم جک و قفل ماژولار  است تا به راحتی قابل استفاده باشد. با وجود پین وغلاف کوچکتر آداپتور فیبر نوری LC تا حد زیادی تراکم وظرفیت کانکتورهای فیبر نوری را افزایش می دهد. آداپتور فیبر نوری LC از سه نوع Simplex,Dublex, Quad تشکیل شده است.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آداپتور فیبرنوری adapter SC/UPC SM DX”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی امداد شبکه
لوگو png امداد شبکه