پچ کورد فیبر نوری سیمکس۳متری lc/upc lc/upc

22,000 تومان

پچ کورد فیبر نوری سیمکس 3 متری LC/UPC-LC/UPC

ویژگی محصول:

  • نوع کانکتور: LC-UPC LC-UPC
  • ساختار کانکتور: Simplex
  • طول کابل: 3متر

توضیحات

پچ کورد فیبر نوری سیمکس ۳ متری LC/UPC-LC/UPC

پچ کورد فیبر نوری کابلهای فیبر نوری هستند که برای اتصال یک دستگاه به دستگاه دیگر برای مسیریابی سیگنال مورد استفاده قرار می گیرند. این یکی از مؤلفه های متداول در شبکه فیبر نوری است. به طور کلی دو نوع سیم کشی فیبر نوری وجود دارد: فیبر های سینگل مود (Single Mode)و مولتی مود( (multi mode. در اینجا کلمه mode به معنای حالت انتقال نور فیبر نوری در هسته کابل فیبر نوری است. معمولاً  پچ کوردفیبر های سینگل مود ۹ میکرون و قطر غلاف آن ها نیز ۱۲۵ میکرون می باشد  و دارای رنگ زرد است. پچ کورد فیبر های مولتی مود  ۵۰/۱۲۵ ، ۶۲.۵ / ۱۲۵ یا ۱۰۰/۱۱۵۰ است و به رنگ نارنجی است.

این پچ کورد فیبر نوری Siemax دارای ۳ متر طول بوده و یک کابل فیبر نوری با دو کانکتور پلاستیکی LC/UPC در یک سر و دو کانکتور پلاستیکی LC/UPC در سر دیگر خود می باشد که در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسد. این پچ کورد فیبر نوری از نوع سینگل مد (Single Mode) تولید شده و کانکتور های آن از فرول سرامیکی با سری پولیش داده شده به صورت گنبدی شکل بهره برده اند.

توضیحات تکمیلی

نوع کانکتور

LC/UPC LC/UPC

ساختار کانکتور

Simplex

طول کابل

3 متر

نظرات

هنوز هیچ نقد و بررسی صورت نگفته است.

اولین نفری باشید که “پچ کورد فیبر نوری سیمکس۳متری lc/upc lc/upc” نقد و بررسی می‌کند

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید