پیگتل فیبرنوری pigtail FC/UPC 5 m

36,000 تومان

پیگتیل فیبر نوری سیمکس FC/UPC SM LSZH 5m دارای یک کابل فیبر نوری 5 متری بوده که در یک سر آن یک کانکتور فلزی FC/UPC که دارای فرول سرامیکی با سری پولیش داده شده به صورت گنبدی شکل است (UPC)، فیوژن شده است.

 

  • نوع کانکتور: FC/UPC
  • نوع فیبر: Single Mode
  • طول کابل: 5 متر

توضیحات

پیگتیل فیبر نوری ۵متری FC /UPC :

 

پیگتیل فیبر نوری دارای یک سر کانکتور FC بوده و برای اتصال بین کابل فیبر نوری به آداپتور فیبر نوری یا سوئیچ شبکه پرکاربرد بوده و متناسب با قطر کابل فیبر نوری و سر کانکتور دستگاه انتخاب می شوند. کابل این پیگتیل فیبر نوری Siemax، دارای روکش LSZH زرد رنگ است  در پیگتیل فیبر نوری FC هر دو حالت سینگل مود و مولتی مد قابل دسترسی بوده و این نوع پیگتیل در محیط با لرزش بالا می تواند به کار برده شود و به صورت پیچشی محکم بسته می شود.

سیگنال‌ های نوری عبوری از فیبر تعبیه شده درون این پیگتیل فیبر نوری با سایر سیگنال های عبوری تداخل نداشته و مکالمات تلفنی و یا تصاویر تلویزیونی واضح تر خواهند بود.

 مشخصات فنی پیگتیل فیبر نوری سیمکس FC/UPC SM LSZH 5m

siemax fc upc 5m pigtail پیگتل فیبرنوری pigtail FC/UPC  5 m

siemax-fc-upc-5m-pigtail

توضیحات تکمیلی

brand

Siemex

1 بررسی برای پیگتل فیبرنوری pigtail FC/UPC 5 m

  1. admin

    -fc-upc

افزودن نقد و بررسی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید