هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

وبسایت Scamadviser چیست؟

scamAdvisor

وبسایت Scamadviser چیست؟

یکی از سایت‌های معتبر در زمینه گزارش و کسب اطلاعات در خصوص سایت‌های اسکم است. متاسفانه این سایت در ایران کمتر شناخته شده و همین باعث کلاه‌برداری‌های زیادی از سوی سایت‌های داخلی و خارجی می‌شود. در صفحه اصلی این سایت چند بخش مختلف وجود دارد که یکی از آنها Biggest risk sites است که در آن با برخی از کلاه‌بردارترین سایت‌های اینترنت بنا بر گزارشات مردمی و بررسی کارشناسان روبرو می‌شوید. وقتی با سایتی روبرو شدید که کلاه برداری آن برای شما مسجل شد، می‌توانید به این سایت بروید، یک اکانت بسازید و آن را گزارش کنید.

معرفی وب سایت Scamadviser

درباره Scamadviser

ScamAdviser هر ماه به بیش از ۳ میلیون مشتری کمک می کند تا بفهمند آیا یک وب سایت قانونی است یا یک کلاهبرداری احتمالی. 

این وب سایت در سال ۲۰۱۲ توسط مارک تاسیس شد. مارک چوب های گلف را به صورت آنلاین خریداری کرده بود و به سرعت متوجه شد که آنها تقلبی هستند. سعی کرد پولش را پس بگیرد بی نتیجه بود. از سر ناامیدی، او ScamAdviser را راه اندازی کرد تا به خریداران آنلاین کمک کند قبل از خرید آنلاین تصمیمات آگاهانه تری بگیرند. 

ScamAdviser با رتبه بندی وب سایت ها با امتیاز اعتماد ScamAdviser به مصرف کنندگان کمک می کند تا تصمیمات خرید آنلاین خود را بگیرند . الگوریتم ScamAdviser از بیش از ۴۰ منبع داده استفاده می کند. از آدرس IP سرور وب، در دسترس بودن جزئیات تماس در وب سایت، سن URL، رتبه بندی در سایت های بررسی و بسیاری موارد دیگر.

تیم ScamAdviser به طور مداوم در حال بهبود الگوریتم ScamAdviser است. همچنین مشاغل می توانند از طریق API و Feed به داده های Scamadviser.com دسترسی داشته باشند .

Scamadviser نام تجاری Ecommerce Operations BV
 
Ecommerce Operations BV
Keurenplein 41
UNIT A6311
۱۰۶۹CD Amsterdam
هلند است

شماره مالیات بر ارزش افزوده: NL856671150B01
اتاق بازرگانی: ۶۶۷۱۷۸۰۹

علی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لوگو png امداد شبکه