هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

what Is wallet

کیف پول چیست ؟

کیف پول چیست و چه کاری می تواند انجام دهد؟

what Is wallet
کیف پول جیست ؟

به عبارت ساده ، “#کیف_پول ” برای #دارایی_دیجیتال شما مانند “کارت بانکی” برای دارایی فیات شماست ، در حالی که “#آدرس_کیف_پول ” ” #حساب_بانکی ” شما و ” #کلید_خصوصی” “رمز ورود برداشت” به “بانک شما” است حساب”.

با این حال ، هر کاربر کلید خصوصی خود را در کیف پول خود نگه ندارد.

وضعیت کلید خصوصی حساب شما در کیف پول و صرافی چگونه است؟

  1. ۱. اگر کیف پول در Blockchain یا سایر ارائه دهندگان خدمات کیف پول دارید ، می توانید کلید خصوصی خود را نگه دارید.
  2. ۲. اگر از سرویس کیف پول در Exchange مانند CoinEx استفاده می کنید ، کلید خصوصی خود را ندارید.

چرا من کلید خصوصی کیف پول CoinEx خود را ندارم؟

#کیف_پول_کوینکس #کوینکس
CoinEx برای هر کاربر یک آدرس منحصر به فرد برای واریز دارایی ارز رمزنگاری شده به حساب CoinEx خود فراهم می کند و آدرس فقط برای #واریز است. وقتی کاربران درخواست #برداشت را ارسال می کنند ، CoinEx همه این درخواست های ارسال شده را همزمان ارسال می کند و آنها را از یک آدرس کیف پول به طور کلی ارسال می کند. به همین دلیل برخی از برداشت ها از آدرس کیف پول یا TXID مشترک برخوردار هستند.
در این حالت ، صرافی فقط یکی از بسیاری از ویژگی های خدمات کیف پول را فراهم می کند – “#سپرده ” ، تجارت را برای کاربران راحت تر می کند و کلیدهای خصوصی خود را با کاربران به اشتراک نمی گذارد.

چگونه می توانم کلید خصوصی خودم را داشته باشم؟


Bitcoin Cash (BCH) را به عنوان مثال در نظر بگیرید: اگر می خواهید #کلید_خصوصی خود را نگه دارید ، ابتدا باید کیف پول BCH (مانند Blockchain) را در دستگاه تلفن همراه یا رایانه خود بارگیری کنید. پس از استفاده ، کیف پول یک کیف پول منحصر به فرد BCH و یک رشته تصادفی با کلید خصوصی ۲۵۶ رقمی ایجاد می کند. برای شناسایی خود ، هر بار هنگام برداشت دارایی از این کیف پول ، باید از کلید خصوصی استفاده کنید.

اگر می‌خواهید حسرت بیت کوین های گمشده‌تان را نخورید

توصیه های امداد شبکه :
همین الان اقدامات امنیتی لازم را انجام دهید. در ابتدا خوب تحقیق کنید و با توجه به نیاز خود بهترین کیف پول را برای نگهداری بیت کوین های خود انتخاب کنید.
کیف پولی که از آن استفاده می‌کنید و بیت کوین‌هایتان را در آن نگه می‌دارید را باز کنید. Seed کیف پول که همان ۱۲ تا ۲۴ کلمه‌ای است که کیف پول به صورت تصادفی انتخاب کرده و به ما می‌دهد در جایی مطمئن یادداشت کرده و نگهدارید.
کلید خصوصی بیت کوین و هر ارز دیگری که دارید را نیز در جایی امن یادداشت کرده و نگه دارید. یا اینکه کد QR آن را به صورت امن پرینت کرده و نگهداری کنید.
اگر تمام مواردی که در اینجا به آنها اشاره شد را رعایت کنید، می‌توانید تا حد زیادی اطمینان داشته باشید که بیت کوین‌های شما همیشه محفوظ خواهند ماند و هر اتفاقی هم که بیفتد به آنها دسترسی خواهید داشت.

“هزینه های استخراج” چیست؟


در شبکه ارزهای رمزنگاری شده ، هر تراکنش و اطلاعات دقیق آن همه در یک “دفتر” ثبت می شود: آدرس کیف پول ورودی / خروجی ، مقدار ، زمان و غیره. این “دفتر” به عنوان Blockchain شناخته می شود ، منحصر به فرد و ۱۰۰٪ شفاف برای همه ، و نگهبانان دفتر آن “معدنچیان” هستند. به منظور جذب ماینرها و تسریع در روند تأیید معامله ، باید مبلغ مشخصی هزینه را به ماینرها پرداخت کنید. برای اطمینان از تأیید فوری معامله شما ، CoinEx بر اساس آن شلوغی زمان واقعی شبکه بلاکچین را بر اساس بهترین هزینه های استخراج کننده محاسبه و تنظیم می کند. (لینک: https://www.coinex.land/fees )

#هزینه_استخراج #بلاکچین #ماینر #رمزارز #کیف_پول_بیت_کوین #کیف_پول_ارز_دیجیتال #رمز_کیف_پول

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

یک نظر

  • […] برای بازیابی رمزارزها به شما تعدادی کلمه میدهند . کیف پولها (معمولا ۱۲ یا ۲۴ کلمه) به عنوان عبارات بازیابی می دهند . […]

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    پشتیبانی امداد شبکه