هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

Object Caching

لزوم استفاده از آبجکت کش در ورد پرس

هر آنچه که باید در مورد ذخیره آبجکت کش اشیاء وردپرس بدانید

آبجکت‌کش دائمی پایگاه‌دادهٔ سایت شما را کارآمدتر می‌نماید و در نتیجه زمان بارگذاری سریع‌تر می‌شود زیرا وردپرس می‌تواند محتوا و تنظیمات سایت شما را با سرعت بیشتری فراخوانی نماید.

ارائه‌دهندهٔ میزبانیتان می‌تواند به شما بگوید که آیا آبجکت‌کش دائمی می‌تواند در سایت شما فعال شود یا خیر. به‌نظر می‌رسد که میزبان شما از خدمات زیر برای آبجکت‌کش پشتیبانی می‌نماید: Memcached.

برای فعال کردن Object cash بر روی هاست لازم است با خدمات دهنده هاست تماس گرفته و در خواست فعال کردن آنرا ارایه نایید . مانند این مورد که مشتر ک شرکت پارس پک درخواست نموده که آبجکت کش را فعال نماید . و مکالمه در زیر ارایه میگردد.

نمونه ای از درخواست فعال کردن آبجکت کش در سایت توسط شرکت پارس پک

درخواست مشترک هاست پارس پک:
با سلام و احترام
آیا آبجکت‌کش دائمی روی هاست نصب است . در صورت نصب نبودن لطفا
بارگذاری و نصب فرمایید .
با تشکر

پاسخ : شرکتت پارس پک :
با سلام

احتراما باتوجه به اینکه memcached برای هر هاست بصورت اختصاصی نصب میگردد، مبلغ ۵۰هزار تومان بدین منظور اخذ میشود.
درصورت تمایل اعلام فرمایید تا صورتحساب صادر گردد.

باتشکر


 دنبال گزینه های بهینه سازی وب سایت هستید ، از کش شی استفاده کنید.

یک وب سایت وردپرس شامل بسیاری از اشیاء PHP است که به طور مداوم توسط مدیر حافظه ساخته، راه اندازی و حذف می شوند. با این حال، این اقدامات ممکن است سرور شما را بیش از حد بارگذاری کند و باعث کند سرعت سایت شما و بروز خطا شود.

وب سایتی که پاسخگو نباشد، تجربه کاربری ضعیفی را به همراه خواهد داشت و بازدیدکنندگان را دور می کند و باعث ضرر مالی می شود. برای جلوگیری از این مشکل، مطمئن شوید که کش کردن شی در سایت وردپرس خود فعال است، زیرا می تواند سرور شما را بهینه کند و پاسخگویی وب سایت را افزایش دهد.

در این مقاله، یاد خواهید گرفت که کش شی چیست، مزایای آن و چگونه می تواند برای وب سایت وردپرس شما مفید باشد. ما همچنین بهترین راه حل های ذخیره سازی دائمی موجود در بازار – Redis و Memcached را به اشتراک خواهیم گذاشت.

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی امداد شبکه