پیگتل فیبرنوری pigtail FC/UPC 0.5 m

8,000 تومان

پیگتل فیبرنوری pigtail FC/UPC 0.5 m

 

  • نوع کانکتور: FC/UPC
  • نوع فیبر: Single Mode
  • طول کابل: 0.5 متر

توضیحات

پیگتل فیبرنوری pigtail FC/UPC 0.5 m:

پیگتیل فیبر نوری دارای یک سر کانکتور FC بوده و برای اتصال بین کابل فیبر نوری به آداپتور فیبر نوری یا سوئیچ شبکه پرکاربرد بوده و متناسب با قطر کابل فیبر نوری و سر کانکتور دستگاه انتخاب می شوند. کابل این پیگتیل فیبر نوری Siemax، دارای روکش LSZH زرد رنگ است  در پیگتیل فیبر نوری FC هر دو حالت سینگل مود و مولتی مد قابل دسترسی بوده و این نوع پیگتیل در محیط با لرزش بالا می تواند به کار برده شود و به صورت پیچشی محکم بسته می شود.

سیگنال‌ های نوری عبوری از فیبر تعبیه شده درون این پیگتیل فیبر نوری با سایر سیگنال های عبوری تداخل نداشته و مکالمات تلفنی و یا تصاویر تلویزیونی واضح تر خواهند بود.

 

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پیگتل فیبرنوری pigtail FC/UPC 0.5 m”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *