پ‍‍‍چ کورد فیبرنوری سیمکس pach cord fc/upc fc/upc 5m

23,000 تومان

پچ کورد فیبر نوری سیمکس 5 متری FC/UPC-FC/UPC

ویژگی محصول:

  • نوع کانکتور: FC-UPC FC-UPC
  • ساختار کانکتور: Simplex
  • طول کابل: 5متر

توضیحات

پ‍‍‍چ کورد فیبرنوری سیمکس pach cord fc/upc fc/upc 5m:

پچ کورد فیبر نوری کابلهای فیبر نوری هستند که برای اتصال یک دستگاه به دستگاه دیگر برای مسیریابی سیگنال مورد استفاده قرار می گیرند. این یکی از مؤلفه های متداول در شبکه فیبر نوری است. به طور کلی دو نوع سیم کشی فیبر نوری وجود دارد: فیبر های سینگل مود (Single Mode)و مولتی مود( (multi mode. در اینجا کلمه mode به معنای حالت انتقال نور فیبر نوری در هسته کابل فیبر نوری است. معمولاً  پچ کوردفیبر های سینگل مود ۹ میکرون و قطر غلاف آن ها نیز ۱۲۵ میکرون می باشد  و دارای رنگ زرد است. پچ کورد فیبر های مولتی مود  ۵۰/۱۲۵ ، ۶۲.۵ / ۱۲۵ یا ۱۰۰/۱۱۵۰ است و به رنگ نارنجی است.

پچ کورد فیبر نوری سیمکس FC/UPC-FC/UPC SM Simplex 5m یک کابل فیبر نوری ۵ متری و در هر دو سر از این پچ کورد دو کانکتور FC/UPC فیوژن شده است.

و می توان آن را تنها با یک فشار ساده روی تجهیزات شبکه چفت کرده و با استفاده از قفل روی آن از ثبات آن مطمئن شد. سری فرول سرامیکی کانکتور های UPC به صورت گنبدی شکل پولیش داده شده است.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پ‍‍‍چ کورد فیبرنوری سیمکس pach cord fc/upc fc/upc 5m”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *