هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

۱۰ سرویس و راه حل در شبکه های کامپیوتری توسط آژانس کامپیوتر و IT امداد شبکه

شبکه کامپیوتری یک اتصال متقابل از چندین سیستم است که امکان ارتباط، اشتراک فایل و منابع و کاهش هزینه ها و خطاها را فراهم می کند. خدماتی مانند امنیت شبکه، راهنمایی فناوری اطلاعات، حاکمیت، برنامه‌ریزی، پشتیبان‌گیری و فیلتر کردن ایمیل، یک کسب‌وکار را بدون وقفه‌های عمده به خوبی اجرا می‌کنند. 

۱. نظارت بر شبکه در زمان واقعی

یک شبکه کامپیوتری در حال فروپاشی پیامدهای فاجعه باری در زمان واقعی دارد. از ارتباطات کارکنان و فرآیندهای تجاری گرفته تا ارتباط با مشتری، همه چیز در یک شرکت متوقف می شود. هرچه شبکه شما بیشتر از کار بیفتد، مشکلات بیشتری روی هم انباشته می شود و ضرر افزایش می یابد. نظارت بر شبکه در زمان واقعی، شرکت را در جریان مشکلات قرار می دهد و آنها را قبل از تبدیل شدن به مشکلات جدی تصحیح می کند. 

۲. پشتیبان گیری و بازیابی فاجعه 

یک بلای فیزیکی مانند آتش سوزی یا زلزله به ساختمان شما آسیب می رساند و جریان کار را مختل می کند. با این حال، می توانید یک سایت جایگزین برای دوره موقت پیدا کنید و کار را از سر بگیرید. مبلمان و لوازم قابل تعویض هستند و کسب و کار شما در کمترین زمان پشتیبان گیری می شود و به کار خود ادامه می دهد مگر اینکه داده ها را از دست بدهید. پشتیبان گیری و بازیابی فاجعه از دست دادن داده ها را به حداقل می رساند.

۳. امنیت شبکه

داشتن رایانه، شبکه یا وب سایت شما را هدف حملات سایبری قرار می دهد. یک سیستم امنیتی شبکه قوی برای هر کسب و کاری برای محافظت از اسرار تجاری و سوابق مشتری ضروری است.

۴. مجازی سازی سرور

تجارت آنلاین بیش از هر زمان دیگری با رقابت روبرو است. مجازی‌سازی سرور روشی مؤثر برای کسب‌وکارهای کوچک است تا همگام با رقبای بزرگ‌تر با منابع مهم‌تر حرکت کنند. این در مورد تقسیم یک سرور فیزیکی به چندین سرور مجازی ایزوله منحصر به فرد از طریق برنامه ریزی دقیق و یک برنامه نرم افزاری است.

۵. راهکارهای ابر

ابر به سازمان‌ها کمک می‌کند تا از «هرجا که کار می‌کنند» پشتیبانی کنند، روندی که در طول بحران بهداشت جهانی کوید ۱۹به طور قابل‌توجهی سرعت گرفته است. گسترش کار از راه دور همچنین بسیاری از سازمان‌ها را بر آن داشته است تا برنامه‌ها و بارهای کاری بیشتری را به فضای ابری منتقل کنند تا چابکی و انعطاف‌پذیری را افزایش دهند.

۶. نیاز به بازنگری در معماری شبکه

این عبارت به معنی این است که نیاز وجود دارد که معماری شبکه یک سازمان، شرکت یا سازمانی مورد بازنگری و اصلاح قرار گیرد این امر ممکن است به دلایل مختلفی اتفاق بیافتد، مانند افزایش تعداد دستگاه‌ها، افزایش نیازهای پهنای باند، بهبود امنیت، بهینه‌سازی عملکرد و سرعت، اضافه شدن فناوری‌های جدید، تغییرات در نیازها و الزامات کسب و کار و غیره. این نیاز به بازنگری معماری شبکه برای اطمینان از اینکه شبکه به خوبی به نیازها و اهداف سازمانی پاسخ می‌دهد و برای آینده نیز پایدار و قابل اطمینان باقی می‌ماند، اهمیت دارد.

۷. راه حل های بی سیم

سیم های زیاد افتضاح هستند، در فضای کاری شما زشت به نظر می رسند، به هم می ریزند و سردرگمی ایجاد می کنند. اگر به اندازه ما از سیم ها بیزار هستید، با فناوری های امداد شبکه تماس بگیرید تا راه حل بی سیم مناسبی را برای اندازه شرکت خود انتخاب کنید. 

۸. راه اندازی دور کاری تلفیقی

Remote and hybrid work models

مدل های کار از راه دور و هیبریدی :

مدل‌های کار از راه دور و تلفیقی، دو الگوی کاری هستند که در آن افراد به صورت از راه دور از محل خانه یا محل دلخواه خود کار می‌کنند، اما با استفاده از فناوری‌های ارتباطی، همچون ویدئوکنفرانس و ابزارهای همکاری آنلاین، با همکاران خود وارد ارتباط می‌شوند و به صورت مجازی با یکدیگر همکاری می‌کنند. در مدل کار از راه دور، کارمندان به طور کامل از محل خود کار می‌کنند، در حالی که در مدل تلفیقی، آن‌ها ممکن است چند روز در هفته از راه دور و چند روز در محل کار حضور داشته باشند.


امروزه، بسیاری از کاربران نیاز به دسترسی به داده‌ها و برنامه‌های کاربردی تقریباً از هر نقطه‌ای مانند دفاتر خانگی و سایر مکان‌های راه دور دارند، با استفاده از دستگاه‌ها و کامپیوتر خودشان.

مدل‌های کار از راه دور و تلفیقی، دو الگوی کاری هستند که در آن افراد به صورت از راه دور از محل خانه یا محل دلخواه خود کار می‌کنند، اما با استفاده از فناوری‌های ارتباطی، همچون ویدئوکنفرانس و ابزارهای همکاری آنلاین، با همکاران خود وارد ارتباط می‌شوند و به صورت مجازی با یکدیگر همکاری می‌کنند. در مدل کار از راه دور، کارمندان به طور کامل از محل خود کار می‌کنند، در حالی که در مدل تلفیقی، آن‌ها ممکن است چند روز در هفته از راه دور و چند روز در محل کار حضور داشته باشند.

از آنجایی که انتظار می‌رود سازمان‌های بیشتری از کار از راه دور یا ترکیبی برای طولانی‌مدت پشتیبانی کنند، و با توجه به اینکه برنامه‌ها به پهنای باند بیشتری نیاز دارند، برای متخصصان فناوری اطلاعات مهم است که اطمینان حاصل کنند که خدمات شبکه و زیرساخت‌های آن‌ها مطابق با وظیفه هستند.

به همین دلیل است که بسیاری به مدل ابری NaaS برای راه اندازی شبکه خود به صورت انعطاف پذیر، قابل اعتماد و مقرون به صرفه نگاه می کنند. NaaS از زیرساخت‌های شبکه سنتی در توانایی آن برای آسان‌تر کردن مقیاس‌گذاری منابع، سرعت استقرار سرویس و پشتیبانی از حذف برخی از هزینه‌های سخت‌افزاری پیشی می‌گیرد.

۹. اجرای کلاینت و دروازه VPN برای ارتباط شعب شما

اینترنت به کارمندان اجازه می دهد تا با مشتریان ملاقات کنند و همزمان با دفتر مرکزی در تماس باشند. با این حال، شبکه های اینترنتی عمومی یک تهدید امنیتی هستند. اینجاست که یک فناوری شبکه خصوصی مجازی (VPN) مفید است و یک بستر ارتباطی خصوصی و از راه دور برای شرکت‌ها و کارمندان فراهم می‌کند. 

۱۰. مشاوره ، استراتژی و برنامه ریزی فناوری اطلاعات

از ایجاد زیرساخت و راه‌اندازی شبکه، Emdadshabake.ir تا ارائه ارزیابی، مشاوره و راه اندازی شبکه با شما همراه است. با ما اطمینان حاصل می کنیم که شرکت شما از اشتباهات پرهزینه مانند کار با پشتیبان، آموزش ناکافی کاربر، استخدام پشتیبانی غیرمجاز، خرید تجهیزات ارزان قیمت و موارد دیگر جلوگیری می کند. 

اجراای این سرویسها را به امداد شبکه بسپارید

سرویس و راه حل در شبکه های کامپیوتری توسط آژانس کامپیوتر و IT امداد شبکه

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی امداد شبکه